Kablolu, Kablosuz Alarm Sistemlerimiz
 • Kablosuz Alarm Sistemleri

  Kablo kullanımının mümnün olmadığı yada Kablo karmaşası olmayan duvar delme/kırma işlemi olmadan kurulabilecek bir sistemdir. Kablolu alarmın tüm işlevlerine sahiptir. Fakat batarya kontrolü gibi bakımları daha sık olduğu için yüksek güvenlik isteyen yerlerde tercih edilmemelidir.
 • Kablolu Alarm Sistemleri

  Kablolu Alarm Sistemleri, Kablosuz Alarmlara göre daha stabil çalışır, aynı zamanda bakım aralıkları daha uzundur, özellikle yüksek güvenlik ve güvenilirlik arayan ev ve işyerlerinde kullanımı uygundur. Neonet Güvenlik Kablolu Alarmlarıyla; Alarm anında Cep Telefonunuzdan aranır veya mesajla bilgilendirilirsiniz. Gaz ve Duman dedektörleri ilave edilebilir.
 • Işın Bariyerleri (Beam Dedektörler)

  Bahçe duvarınızdan izinsiz girişleri engellemekmi istiyorsunuz? Işın Bariyerleri dış ortamda iki noktaya yerleştirilir ve bu iki nokta arasından herhangi bir geçiş olduğunda merkezi alarm sistemini tetikleyerek Alarm verilmesini sağlar, İki farklı noktaya yerleştirilen Işın Bariyerleri adından da anlaşılacağı üzere bu iki nokta arasında gözle görünmeyen kızılötesi ışınlar ile haberleşir.
 • Kablolu ve Kablosuz Alarm Ekipmanları

  Kullanmakta olduğunuz tüm Alarm markalarına uygun Kablolu ve Kablosuz Alarm Ekimanları uygun fiyat ve yetkili servis desteği ile Neonet Güvenlik Teknolojilerinde.

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcm