Neonet Araç Takip Sistemi sayesinde Artık Düşünmeyin !

Araç Takip sistemimizin en önemli avantajlarından biri de; Bu sisteme sahip olan araçların artık Amaç dışı kullanılamayacak olmasıdır. Sürücü ile yapılacak “Neredesin” gibi telefon görüşmelerine gerek kalmayacağı için, hem iş gücünden hem de Yakıt masraflarından tasarruf ederek tüm kontrolü elinizde bulundurursunuz.

Araçların İş dışında kullanılmaları engellendiğinde, otomatik olarak araçların rölantide boşuna beklemeleri, ani hızlanmaları, aşırı hızlanmalarının önüne geçilerek ciddi oranda Yakıt tasarrufu yapılır. Araçlar iş dışı kullanılamayacağı için gereksiz km yapmasıda engellenerek, aracın bakım maaliyetlerinden de tasarruf edilmiş olunur.

Araçlar 7/24 takip edildiği için sürücüler üzerindeki kontrol ve denetim artırır. Araçların çalınması veya kaybolması gibi durumlarda kolaycı aracınızın yerini tespit edebilirsiniz.

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcm