ip-kameralar

IP Kamera Sistemlerinin Teknolojik olarak diğer kamera sistemlerine göre çok daha fazla avantajı bulunmaktadır.

Yüksek Çözünürlüklü IP Kameralar özellikle tercih edilmesi gereken sistemlerdir. Sizde yeni bir kamera sistemi kurdurmak veya mevcut kamera sisteminizi yenilemek istiyorsanız mutlaka bizi arayın, uzman ekibimizle ücretsiz keşfinizi yaparak sizin için en uygun sisteme birlikte karar verelim.

ahd-kameralar

AHD Kameralar mevcut koaksiyel kablo üzerinden 720P ve 1080P görüntü verebilen kameralardır, En büyük avantajı, mevcutta eğer Analog bir kamera sisteminiz var ise altyapıyı değiştirmeden, sadece kameralarınızı AHD ile değiştirerek 720P ve 1080P görüntü almanızı sağlar.

Eğer Kablo Altyapınızı değiştirmeden çözünürlüğü yükseltmek istiyorsanız Neonet Güvenlik AHD kamera sistemi ile 720P ve 1080P görüntü sunalım.

analog-kameralar

Analog Kameralar, maximum 1200TVL çözünürlüğe kadar çıkmakta olup, artık günümüzde eski bir teknolojidir, AHD ve IP Kameraların fiyatlarının ciddi şekilde düşmesiyle artık Analog kamera ihtiyacı da bitmiştir.

Ancak daha önceden yaptırmış olduğunuz Analog Kamera sistemizin Arıza ve Bakımlarını yaptırmak isterseniz yada sisteminizi değiştirmeyi düşünüyorsanız Kocaeli’nin uzman kamera uygulayıcısı olarak bize danışmanızda fayda var.

arac-kamerasi

Aracınız ne olursa olsun gözünüz arkada kalmasın.

Aracınızdaki görüntüleri; Cep telefonundan, bilgisayardan izleyebileceğiniz kamera sistemleri en ekonomik fiyatlar ile Neonet Güvenlik Teknolojilerinde.

plaka-okuma-kamerasi

Fabrika ve Site otoparkına giriş-çıkış yapan araçların plakalarını IP Teknoloji Kameralarımızla Kusursuz okuyup kayıtlarını tutabilirsiniz.

Analog, AHD (Analog HD) ve IP Speed Dome kameralar her bütçeye ve her ortama uygun, tüm iç ve dış mekanlara uygun speed dome (mobese) kamera ihtiyaçlarınız için Neonet Güvenlik ailesi olarak hizmetinizdeyiz.

speed-dome-kameralar

Su Altı, Su Kuyusu, Balıkçı Kameraları

su-alti-kamera-1
su-alti-kamera-2

Balık tutmaya meraklı iseniz, suyun altını incelemek istiyorsanız, Su  Altı, Su Kuyusu için geliştirilmiş ürün seçeneklerimiz tam size göre.

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcm