Topsview Uzak İzleme Programı Detaylı Anlatım

Topsview yazılımlı kayıt cihazlarınıza cep telefonunuzdan bağlanmak için programlar menüsünden yada android/ios marketten topsview programını indirip kurun ve aşağıda anlatılan adımları uygulayarak kamera görüntülerinizi izleyebilirsiniz.

1. Programı ilk çalıştırdığınızda yandaki ekran açılacak.

 • Register butonuna basarak Kayıt Olun
 • Kaydı tamamladıktan sonra e-mail adresinizi ve şifrenizi yazarak Login butonuna basın.
2. e-mail adresinizi ve şifrenizi girip Login butonuna bastığınızda açılan (2.resim) penceredeki + butonuna basarak kayıt cihazımızı tanıtacağız.
3. Program burada üç seçenek veriyor bize

 • Two-dimensional… – Kayıt cihazından barkodu okutarak cihazımızı tanıtma.
 • Manually enter – Kayıt cihazımızın ID’sini elle girerek tanıtma.
 • Lan Search – Kayıt cihazımız ile telefonumuz aynı ağ üzerinde ise ağ üzerinden de tanımlama yapabiliriz.
4. Bilgilerinizi manuel girerek tanımlama yapmak.
5. Ağ üzerinden otomatik tanımlama yapmak.

Tüm bu adımları eksiksiz olarak tamamladıysanız, aşağıda açılan penceredeki Play butonuna bastığınızda artık kamera görüntülerinizi izleyebilirsiniz.

Önemli Not: Programı kurmadan önce kayıt cihazınızın uzak izleme yazılımının Topsview olduğuna emin olunuz. Farklı yazılımlı kayıt cihazlarını bu programda açamazsınız.

4 Yorum

 • ekremsefkatli31 Ekim 2017 at 12:03

  iyi gunler, topsview programinin bilgisayar versiyonu, ayrica sunu da belirteyim, pc’ye kurdum fakat baglanti kuramadik, ayrica ip yerine verilen seri numarasina benzer bir kod verilmis..

  Cevapla
  • Neonet Güvenlik Teknolojileri2 Kasım 2017 at 15:21

   Merhabalar; üstte anlattığımız program kayıt cihazınızın cep telefonu yazılımıdır. Seri numarası gibi olan numara cihaz ID’sidir, pc yada telefonunuzdan bağlanmanız için programdaki cihaz ID’si bölümüne girmeniz gerekir. Aynı zamanda pc den kameralarınıza atanan IP’lerini öğrenmek için programlar bölümümüzden geçerli IP search programını indirebilirsiniz.

   Cevapla
 • Fatih13 Kasım 2017 at 21:05

  TopsView programı telefonumda kurulu programda kayıtları izlerken ileri sardırma seçeneği yok Telefondan Kayıtları izlerken nasıl ileri sardırabilirim

  Cevapla
 • Hakan3 Ocak 2018 at 11:19

  yeni versiyonunuz da sadece 1 kanalı ayarlaya bildim.2.3.4 kanal eklemesini yapamadım.nasıl yapıldığını anlatabilirmisiniz.iphone 6s kullanıyorum.ios yani.teşekkürler.

  Cevapla

Yorum Yapın

Lütfen İsim yazın. Geçerli bir e-mail adresi yazın. Lütfen yorumunuzu yazın.